خدمات ما

خدمات ما

تامین قطعات و تجهیزات پالایشگاه نفت و گاز

کشور ایران با داشتن منابع سرشار نفت و گاز یکی از غنی ترین کشورهای جهان از لحاظ منابع سوخت های فسیلی محسوب می شود. با عنایت به رقابت شدید در زمینه عرضه این محصولات و فرآورده های حاصل از آن از یک سو و  لزوم جلوگیری از خام فروشی از طریق ایجاد ظرفیت های جدید با تاسیس پالایشگاه های جدید نفت و گاز از سوی دیگر بایستی در اولویت برنامه های توسعه صنعتی کشور قرار گیرد. 

بیشتر بدانید

تامین قطعات و تجهیزات نیروگاهی

با توجه به نیاز روز افزون کشور به برق در مسیر توسعه، ایجاد ظرفیت های تولیدی جدید و تاسیس نیروگاه های برق یکی از مهمترین نیازهای کشور می باشد. همچنین به روز رسانی تجهیزات فرسوده نیروگاه های در مدار تولید با تجهیزات مدرن و با کارایی بالاتر، به منظور افزایش راندمان تولید، ضریب بهره وری و کاهش صدمات محیط زیستی یکی دیگر از نیازهای اساسی در صنعت برق کشور است.

بیشتر بدانید

تامین قطعات و تجهیزات سفارشی

شرکت پیشرو تجهیز فرتاک با تکیه بر دانش فنی پرسنل خود ارائه خدمات در زمینه ی تامین، طراحی، مهندسی و ساخت قطعات سفارشی و خارج از توان سایر تامین کنندگان را در فهرست فعالیت های خود قرار داده تا از این طریق نیاز بسیاری از صنایع را مرتفع سازد. این مجموعه مفتخر است در طی فعالیت خود توانسته است با بسیاری از مجموعه ها در این زمینه همکاری مفیدی داشته و از این حیث خلا موجود را برطرف نماید.

بیشتر بدانید

تامین قطعات و تجهیزات پتروشیمی

با توجه به اهمیت روز افزون محصولات پتروشیمی، امروزه صنایع پتروشیمی از جایگاه در توسعه اقتصادی و صنعتی کشورها برخوردار است. از آنجا که ایران دارای یکی از غنی ترین منابع نفت و گاز بوده و یکی از مهترین تولید کنندگان میعانات گازی و فراورده های هیدروکربوری دنیا می باشد، از ظرفیت بسیار بالایی در خصوص توسعه صنایع پتروشیمی برخوردار است.

بیشتر بدانید